Jedinečný program proti plochým nôžkam pre Vaše dieťa ! 

Untitled design-2

Aj vášmu dieťaťu diagnostikovali ploché nohy, "vpadnuté členky" či kolienka do" X "?20160831_172016

A predpísané vložky nemajú žiadny efekt?

Viem ako hravým spôsobom dosiahnuť to, že nôžky Vášho dieťaťa budú zdravé, obratné a vnímavé!

Rodičia za mnou prichádzajú s tým, že ich dieťaťu boli diagnostikované ploché nohy, že majú nesprávne postavenie piet či kolien.

Ortopéd predpísal vložky, dieťa ich poctivo nosí, no napriek tomu sa nedostavil žiadny efekt. 

A tak hľadajú iné riešenia.

Keď prídu za mnou, odporučím im cvičenia, vďaka ktorým sa stav zlepší v priebehu niekoľkých týždňov. 

A tieto cvičenia môžem naučiť aj VÁS!

GAL_7521_orez

Pri svojej práci sa s problematikou plochých nôh stretávam často. Dnešná doba - spôsob života, spôsob obúvania, nedostatok pohybovej aktivity atď. chybám nohy skôr napomáhajú, než by ich riešili.

Sama som tiež matka dvoch detí - škôlkarov. Takže nôžky riešime aj doma. Práve preto som túto tému dôkladne študovala po teoretickej stránke, učila sa a vyhľadávala rôzne cvičenia a testovala, či sú funkčné a či deti budú baviť. 

Na základe týchto skúseností som vybrala tie najlepšie pre detské nôžky. Dnes už viem, ktoré cvičenia sú účinné a zábavné zaroveň a ponúkam ich aj Vám 🙂

 

Krátka ukážka, ako vyzerajú inštruktrážne videá vnútri členskej sekcie:

Zakúpte si členstvo v sekcii s kvalitne spracovaným eBookom, ktorý obsahuje teoretickú časť k problematike detských nôh a videami s podrobným návodom na jednotlivé cvičenia!

Čo získate?

Vstupom do členskej sekcie

Ako na zdravé nôžky hravo a účinne

získate:

 • Prístup do uzavretej členskej sekcie
  Členská sekcia obsahuje dôkladne spracovaný eBook o téme detské chodidlá a ich získané chyby od anatómie, popis ako fungujú svaly v spolupráci, až po vysvetlenie prečo niektoré cviky sú viac či menej účinné
 • eBook Ako na zdravé nôžky hravo a účinne
  Základné poznatky z vývoja a anatómie chodidla, prečo žiadny sval nepracuje izolovane sám,rozoberiem stručne svalové reťazce a to, ako naše telo úžasne funguje ako celok, získané chyby nôh,či a kedy majú význam ortopedické vložky, ako často cvičiť a za aký čas môžete približne očakávať výsledky
 • 12 podrobných videí s návodmi na cvičenia
  Vybrala som pre Vás cvičenia, ktoré sa mi najviac osvedčili v praxi. Sú zábavné, jednoduché a najmä účinné pri chybách nôh aj preventívne
 • Rozvrh cvičenia
  Bonusom ku kurzu je rozvrh cvičenia, ktorý bude dieťa motivovať prostredníctvom odmien po každom cvičení, a zároveň to bude pripomienka pre Vás milí rodičia, aby ste vedeli, že v daný deň máte odcvičené a nemuseli nad tým rozmýšľať. Rozvrh aj obrázky si stiahnete, vytlačíte a obrázky si bude dieťa vlepovať do jednotlivých políčok.
 • Aktualizáciu
  Ako náhle budem mať natočené ďalšie zaujímavé video s cvikom, ktorý by mohol doplniť vašu zostavu, pridám ho už bezplatne na stránku, takže stále budete mať nové inšpirácie a motiváciu na cvičenie.
 • Čas
  Cvičenie bude prebiehať v pohodlí Vášho domova, kedykoľvek a kdekoľvek to Vám aj Vášmu dieťaťu bude vyhovovať. Nemusíte nikam dochádzať, vy sami viete, kedy je Vaše dieťa najviac naklonené cvičeniu, kedy máte obaja náladu. Pustíte si video a cvičíte. Jenoduché 🙂
 • Ušetríte peniaze
  -jednak za dopravu (cvičíte v pohodlí domova) a jednak za opakované cvičenie (napríklad u fyzioterapeuta). Videá si môžte pozerať opakovane, prístup máte už nastálo, aj vrátane aktualizácie.

CENA

Cena tohto vstupu do členskej sekcie s videami a eBookom je 23 EUR.  Cena natoľko vysoká, aby rešpektovala aký hodnotný materiál sa na stránke nachádza a zároveň natoľko nízka, aby si ju mohol dovoliť  každý, kto chce získať naozaj kvalitný eBook a cvičebný materiál pre nôžky svojho dieťaťa.

 • Možno si teraz hovoríte - "budem si žiadať rehabilitáciu na klasickom oddelení FRO a budem to mať zadarmo". Áno, samozrejme aj toto je riešenie, ale z vlastnej praxe viem, že mnohí rodičia boli takouto rehabilitáciou sklamaní.

 

 • Rehabilitační pracovníci na týchto oddeleniach majú neskutočné množstvo ľudí denne, na každého doslova len pár minút, často majú v telocvični niekoľko ľudí naraz z odlišnými diagnózami.

 

 • Práca s dieťaťom - najmä s tými najmenšími je náročná a vyžaduje čas a trpezlivosť, čo často v podmienkach štátnej "rehabky" nie je možné.

 

 • Druhá vec sú ponúkané cvičenia, niekde sa stretnete len s klasickými staršími a málo účinnými cvikmi zameranými čisto len na svaly chodidla - problémy chodidla často ale vyžadujú pozornosť a cvičenia na celé telo.

 

 • Možno máte obavy, či cvičenie doma zvládnete. Videá sú ale natočené spolu s detailným slovným popisom a taktiež aj písaným textom, spolu s upozornením na najčastejšie chyby, na ktoré treba dať pri cvičení pozor. S takýmto návodom to zvládne skutočne každý 🙂

 A ak by Vám predsa len program nevyhovoval z akéhokoľvek dôvodu, môžte ho vrátiť do 14 dní, a svoje peniaze dostanete späť-bez zbytočného vysvetľovania. Takže si môžte všetko v kľude vyskúšať bez obáv.

 

Malá ukážka ako to vyzerá vnútri programu

Referencie

Prečítajte si, čo o programe
Ako na zdravé nôžky hravo a účinne
hovoria ľudia, ktorí ho už používajú:

"Členská sekce mi dodala odvahu, pustit se s mým synkem do cvičení doma. Teorii jsem přečetla jedním dechem a na první pohled mě zaujala už masáž a příprava na cvičení nožiček. Vidím v ní příjemné mazlení a blízkost. Za nás musím říci, že už jen rozcvička a jedno cvičeníčko podle nálady dělá divy. Užívám si společné blízkosti a jako bonus trénujeme synovy vbočené kotníky. Ráda se budu vracet a inspirovat, které cvičení zvolíme při jaké příležitosti. 🙂 Díky!"

Hana Šmerákováodborníčka na komunikáciu so sebou samým www.hana-smerakova.cz/

"Veľmi som sa potešila, keď som zistila, že je na nete možné nájsť cvičenie na nôžky pre detičky.Celý program sa nám veľmi páči, syn ho cvičí veľmi rad, najradšej má krokodíla.Tento program je odborný, ale napriek tomu spracovaný zrozumiteľne a jednotlivé cvičenia sú veľmi hravé, čo oceňujem ako odborník, tak aj ako rodič.Vrele odporúčam ...a nezabudnite si pozrieť bonusy nadupané informáciami.Z tohto programu môžte ťažiť vy, aj vaše deti, máte možnosť pozrieť si teóriu aj videá opakovane, v kľude domova a v čase ktorý Vám vyhovuje."

Ľubica Hrustičklinický psychológ a psychoterapeut so sebaskúsenosťou a teóriou v Tanečno-pohybovej terapii, absolventka rehabilitačného programu pilates medical a babyfit.

"Tento program je naozaj skvelý. Dozvedela som sa v ňom všetko potrebné k starostlivosti o nôžky moje dcérky. Veľmi oceňujem videonávody s konkrétnymi cvikmi, ktoré sú jasné a zrozumiteľné. Sú vytvorené odborníčkou z praxe a odbornosť sa v nich spája s ľudským prístupom. Problémy s nôžkami má dnes veľa detí a my rodičia chceme pre ne to najlepšie. Verím, že tento program pomôže mnohým z vás."

Mgr. Martina Majzlíkováautorka projektu Šťastná žena a Tajomstvá chudnutia, www.martinamajzlikova.sk

"Odporúčame túto zaujímavú cvičebnú jednotku na ploché nôžky, nakoľko je moderne a pútavo ladená, jej efekt bude pri pravidelnom cvičení vidieť a to, že si videá môžete neustále pozerať, ešte viac utvrdí prevedenú techniku cvikov. Lepšie niekoľko krát vidieť, ako si dookola čítať a nevidieť správne prevedenie. Určite odporúčam každému, kto chce skutočne pokrok v oblasti problematiky plochých nožičiek.

Richard Knoška a Adriana Kupcováterapeuti v centre Masáže a regenerácia,odborníci na TČM,www.masaze.6f.sk/

Čo všetko program Ako na zdravé nôžky hravo a účinne obsahuje?

 

 • 12 inštruktážnych videí s podrobným popisom cvičení

 • eBook s teoretickou časťou vo formáte pdf

 • Rozvrh denného cvičenia s obrázkami pre dieťa

 • Prístup k aktualizáciám bez obmedzenia

 • Možnosť kontaktovať ma prostredníctvom mailu - odpoviem na Vaše prípadné otázky a vysvetlím, ak Vám niečo nebude jasné